Efekt finalny mikropigmentacji.

Efekt mikropigmentacji i jej naturalność. Klient jest zadowolony z ostatecznego wyglądu mikropigmentacji, jaki osiągnęliśmy dzięki trzem sesjom zabiegowym. W ostateczności zdecydował się na bardziej zarysowaną linię frontalną, którą tworzyliśmy stopniowo. Tak, aby mógł przyzwyczaić się do nowego wyglądu i tego, że nagle ma włosy na głowie. Co prawda są one zapigmentowane, ale po czasie się o tym zapomina i w lustrze widzi się krótko ostrzyżoną fryzurę. Z każdym kolejnym spotkaniem, obniżaliśmy linię frontalną i zmniejszaliśmy zakola, postanowiliśmy zapigmentować również boki. Dzięki takiej zachowawczej pracy nasz klient nie miał problemu z akceptowaniem zmian, a otoczenie nie zwracało uwagi na to, co dzieje się aktualnie na jego głowie.

Jak utrzymać efekt mikropigmentacji skóry głowy?

Przede wszystkim zapomniał już, że jeszcze niedawno na jego głowie brakowało włosów. Podkreśla, że wielkim atutem mikropigmentacji jest fakt, że nie wymaga ona szczególnej troski. Wystarczy, chronić głowę przed słońcem bądź stosować filtry przeciwsłoneczne. Regularnie się golić przy użyciu maszynki elektrycznej lub jednorazowej, tak aby efekt był, jak najbardziej estetyczny.

Mikropigmentacja i jej naturalność.

Rezultat końcowy mikropigmentacji jest naturalny i praktycznie niewidoczny dla osób z otoczenia. Nie sposób odróżnić pigmentacji od naturalnych włosów. Taki efekt mikropigmentacji utrzymuje się nawet do 4 lat. Z czasem zaczyna blaknąć, jest to naturalny proces, wtedy należy odświeżyć zabieg, aby efekt mikropigmentacji był zawsze zadowalający.

efekt mikropigmentacji skóry głowy bydgoszcz

Zobacz również jak wyglądał nasz klient po pierwszej i drugiej sesji a także jak wygląda zabieg.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *