Mikropigmentacja skóry głowy i jej naturalność.

Jak wygląda mikropigmentacja skóry głowy?

Każdy z moich klientów i klientek zastanawia się, jak wygląda wygojona mikropigmentacja na głowie? Wszystkich nurtuje to, czy efekty będą zadowalajacę a przede wszystkim naturalne? Czy kolor nie zmieni się z czasem na zielony lub czerwony? Czy efekt mikropigmentacji będzie natychmiastowy? Jakie są przeciwskazania do zabiegu? Ile trwa zabieg? Ile sesji jest potrzebnych? Jaki jest koszt? Czy to boli? Jak długo utrzymują się efekty?

Na klika z tych pytań postaram się odpowiedzieć najlepiej jak potrafię.

Dobrze trafiłeś/aś, gdyż na naturalność efektów stawiam! Pracuję na mikro igłach, co w połączeniu z delikatną techniką daje doskonałe dzieło. Moja praca wynika z chęci pomocy, a dzięki zmysłowi artystycznemu robię to precyzyjnie i starannie. A efekty widoczne są już po pierwszej sesji i utrzymują się od 2 do 4 lat.

Jak wygląda mikropigmentacja skóry głowy po czasie?

Z upływem czasu mikropigmentacja blednie, pigment robi się jaśniejszy. Nie wybarwia się na nie pożądane kolory takie jak zielony czy czerwony. Trwałość mikropigmentacji jest cechą dosyć indywidualną, ciężką do dokładnego przewidzenia. Gdyż zależy od indywidualnych czynników takich jak np. rodzaju skóry, trybu życia, ekspozycji na światło słoneczne bez filtrów lub czapki.

Ile sesji zabiegowych jest potrzebnych?

Przeważnie są to 3 sesje zabiegowe, podczas pierwszej wspólnie projektujemy linię frontalną (jeśli jest taka potrzeba). Może trwać ona ok. 3 – 4 godziny. Kolejne spotkanie, czyli druga sesja, trwa ok. 2-3h. Trzecia sesja jest już tylko wykończeniem i przysłowiową wisienką na torcie 😉

Oczywiście każdy klient jest inny, ilość sesji oraz ich długość może się różnić. Ceny ustalane są indywidualnie z każdym klientem, zależne są od wielkości pigmentowanego obszaru. Małe zakola to koszt ok. 1000zł za całość.

Proszę zajrzyj do zakładki FAQ znajdziesz tam odpowiedź na pozostałe pytania 🙂

mikropigmentacja skóry głowy efekty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *